1

Nowa strona GISO Technika Sceniczna

2

Sceny i konstrukcje specjalne

3

Giso

4

Podesty

5

Reżyserki

6

Oświetlenie

7

+8 (PLUSEIGHT)

8

Naglośnienie

9

Wieże FOH

10

Sceny i konstrukcje sceniczne

Nowa strona

O NAS

Dzień dobry

Zwykle goście odwiedzający strony firm zaczynają od tego właśnie działu.
Powiedzmy więc sobie na samym początku naszego spotkania, aby później nie było już żadnych niedo-
mówień: Jesteśmy najlepsi. Niestety – tylko w wąskiej specjalizacji. Zaczyna się ona od obsługi kameralnych spotkań, a kończy na ekstrawaganckich produkcjach
z milionowymi budżetami. Obejmuje także wszystko to, co jest pomiędzy.

Jeśli ta krótka prezentacja nie przekonuje Was do natychmiastowego powierzenia nam Waszego kolejnego wydarzenia, to zapraszamy do wędrówki po pozostałych stronach naszego serwisu. Jednak ostrzegamy – podróż ta może spowodować przyspieszone bicie serca, wstrzymanie oddechu w skrajnych przypadkach: wytrzeszcz oczu i opadnięcie szczęki ☺ Czeka na Was jeszcze jedno bardzo poważne zagrożenie: współpraca z nami uzależnia! Wielu naszych klientów padło już ofiarą nałogu o nazwie GISO Produkcja Wydarzeń . Niestety nawet konkurencji pomimo wielu lat usilnych starań nie udało się wynaleźć skutecznego antidotum, które mogłoby wyciągnąć naszych klientów z tego tak miłego dla nas uzależnienia.

Nasza filozofia:
„Tworzyć dziś to, co jutro naśladować będą inni”
Parafraza G.K. - Jean Cocteau

Sceny i Konstrukcje sceniczne

1. Scena Festival - 16,25m x 11,25m więcej
2. Scena Rock & Roll - 13,75m x 10,00m więcej
3. Scena IDEAL - 11,25m x 10,00m więcej
4. Scena Event - 8,75m x 7,5m więcej
5. Scena Legenda - 8,75m x 8,75m więcej
6. Scena POP - 7,50m x 6,25m więcej
7. Scena POP 2 - 7,50m x 6,25m więcej
8. Scena Party - 5,00m x 5,00m więcej
9. Scena Little Party - 3,75m x 3,75m więcej
10. Scena Transparent - 13,00m x 10,00m więcej
11. FOH - wieże (reżyserki) więcej
12. Wieże dla nagłośnienia, oświetlenie i multimediów więcej
13. Podesty sceniczne i specjalne, wybiegi, etc więcej

SCENY I KONSTRUKCJE SPECJALNE

Od malutkich transparentnych podestów potrzebnych do wyeksponowania roweru poprzez profesjonalne, funkcjonalne i niezwykle bezpieczne sceny dla potrzeb koncertów, festiwali i widowisk, różnego rodzaju konstrukcje (trybuny, balkony widokowe, platformy taneczne, konstrukcje reklamowe, etc.) a na wielkich festiwalowych scenach kończąc; to wszystko zawiera się w pojęciu GISO sceny i konstrukcje specjalne.

Przez blisko 20 lat zrealizowaliśmy kilkaset spektakularnych projektów. Nasza reputacja mówi sama za siebie, podobnie jak niepodważalna, nawet przez naszą konkurencję, wysoka jakość i profesjonalizm naszych usług. Na naszych scenach odbywały się wielkie widowiska, festiwale, imprezy telewizyjne, koncerty światowych gwiazd min: Deep Purple, Motorhead, Europe, Korn, Reamonn, Rasmus, Safri Duo, Guano Apes, Uriah Heep, Simple Plan, Alter Bridge, Mattafix, Taria Turunan, i wielu, wielu innych. Nie ma też znaczących polskich gwiazd, które nie występowałaby na naszych scenach. Występowały nawet te najbardziej zmanierowane i wymagające, będące u szczytu popularności i negocjujące warunki techniczne za pośrednictwem nie do końca obliczalnych managerów.

Wszystkie nasze konstrukcje powstają w oparciu o rewelacyjny duński system konstrukcyjny „+8” (Pluseight), którego funkcjonalność, wymiary i konfiguracje ograniczone są tylko wyobraźnią.
Konstrukcja „+8” ma tysiące możliwych zastosowań, jest znakomita w montażu i można ją ustawiać praktycznie na każdym rodzaju terenu. Niestraszne są nam schody, strome zbocza, nadmorskie plaże, budowle na wodzie, stadionowe trybuny, place budów, itp. Bez względu na to, co i gdzie mamy zbudować, zawsze będą to konstrukcje: niezwykle efektowne, stabilne i bezpieczne.

Przy projektowaniu różnego rodzaju zastosowań opieramy się głównie na naszym doświadczeniu i kreatywności wspierając je nowoczesnym programem CONSTRUCT IT. Pozwalającym na wykonanie przestrzennych szkiców i precyzyjnych obliczeń wytrzymałościowych.

Projekty z wirtualnego świata przenosimy na place „imprezowych” budów dzięki naszej profesjonalnej ekipie monterów wyposażonej w nie mniej profesjonalny sprzęt. Co potrafimy z takiego magicznego zestawu (ludzie i sprzęt) wyczarować? Zapraszamy do naszej galerii.

Ciekawostka: "Home of the Fastest Scaffold System in the World" - Our most outstanding achievement is the original World Record for fastest built scaffold. In 1994 an experienced two-man crew erected 100 m2 of the PlusEight® Modular Scaffold System in just 19.59 minutes (a normal days work for two men). This is registered in the "Guinness Book of World Records".
SGD BERA/SCAFTECH – konstrukcje rusztowaniowe
NIVTEC – podesty
LUMEX – konstrukcje aluminiowe
POLPLAN – poszycia dachoweOświetlenie

1. Oświetlenie: festiwale, koncerty, imprezy masowe więcej
2. Oświetlenie aranżacyjne więcej
3. Oświetlenie architektoniczne więcej

TECHNIKA SCENICZNA

Światło i dźwięk
Nie będziemy opisywać naszej imponującej bazy sprzętowej . Nie będziemy wspominać też o setkach zrealizowanych imprez. Nie powiemy nawet o tym, że najlepsza nawet technika i sprzęt zawsze powinna być łączona z utalentowanymi ludźmi. Powiemy Wam za to, co dla nas w tej „robocie” jest najważniejsze:
Bez względu na wielkość stawianego przed nami zadania zawsze zaczynamy od świeżego spojrzenia i śmiałego projektu. Kreacja przede wszystkim! Dopiero potem nasze piękne idee przenosimy w bezlitosny świat Excela. Tam nigdy nie udaje się nam stworzyć formuły, gdzie „wielkość budżetu dorówna wielkości naszych pomysłów”. Po krótkiej burzy mózgów kończącej się kolejną kłótnią z naszym Szefem, „w tajemnicy" pakujemy do kolejnej ciężarówki znacznie większą ilością sprzętu, niż to wynika z bezlitosnej kalkulacji.

Dla takich fanatyków jak my te wypełnione sprzętem samochody są zapowiedzią fascynującej podróży do świata nowych możliwości. Problemy zawsze zaczynają się po powrocie gdy… musimy pokazać Szefowi relację zdjęciową z imprezy. Uwielbiamy gdy „Jego” udawana złość miesza się z zachwytem. Wprawdzie nie zawsze udaje nam się przekonać od razu, ale na szczęście dzień później dzwonią zachwyceni klienci…

A nam, po chwilach „marudzenia”, zostaje na zawsze głęboka i niczym nie zmącona „zawodowa satysfakcja”.
Ekipa GISO Technika sceniczna
Jesteśmy fanatykami

Ps. Informacja dla przerażonych otrzymanymi riderami technicznymi organizatorów: W swojej karierze wielokrotnie spełnialiśmy oczekiwania wielkich światowych gwiazd i praktycznie każdego liczącego się polskiego zespołu lub artysty. Możecie być spokojni…

21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Nowa strona

Kontakt

ul. Mickiewicza 37-39, 74-400 DĘBNO
Telefon:+48 95 760 28 49
FAX:+48 95 760 90 11
E-mail: technika@giso.com.pl


Nasi przedstawiciele

Warszawa
Telefon:+48 605 35 32 23
warszawa@giso.com.pl
Lublin
Telefon:+48 601 84 82 39
lublin@giso.com.pl
Poznań
Telefon:+48 667 95 08 40
poznan@giso.com.pl
Szczecin
Telephone:+48 607 51 43 50
szczecin@giso.com.pl

Formularz kontaktowy

Wyczyść        Wyślij